از اونجایی که من دو سه تا دوست صمیمی دارم از هر سه تاش پرسیدم

.

.

.

+ دریا 

_ جان 

+ یه سوال ازت بپرسم جواب میدی ؟ 

_ بپرس 

+ اگه فراموشی بگیرم تو چیکار میکنی ؟ 

_ خب ناراحت میشم ولی سعی میکنم با کارایی که باهم کردیم و خاطراتی که توی مدرسع داشتیم یاداوری کنم بهت سعی میکنم کمکت کنم یادت بیاد کلا از هرچیزی 

از اونجایی که گشادم دیگه بقیش نمینویسم و برای اینکه گیج نشید میگم منو این دوستم هم اسمیم هر دومون دریاییم حالا خدایی تاحالا دوست به این منطقی دیدین ؟ نه احساسی نه چیزی گفت تلاش میکنم یادت بیاد 

+ انیتا 

_ بله 

+ اگه یه روز فراموشی بگیرم چیکار میکنی

_ بزار فک کنم

۵ دقیقه بعد 

_ خب اول تعجب میکنم و از همه میپرسم چرا اینجوری شدی و بعد کلی ازت میخندم و بعدم پدرت در میارم تا یادم بیاری و اینکه عکس و فیلمامون نشونت میدم ، راجب سنسی و بچها حرف میزنم

تاحالا دوست به این با احساسی دیدین ؟ بهم میخندههههه . 

+ عسل 

+ یه سوال میپرسم جوابم بده

_ بلییییی 

_

_ بپرس 

+ اگه یه روز فراموشی بگیرم چیکار میکنی ؟ 

_ سکته 

+ خدانکنه

+ بعد چیکار میکنی که یادم بیاد همه چیزو ؟

_ رو کاغذ مینویسم

بیا برات تعریف کنم چیشد 

+ مطمعنم جواب میده 

_ میدونم 

_ تاحالا شامپو سخن گو دیدی ؟ 

این اخری پارهه شدمم ولی راس میگه قطعا اگه بنویسه همه چی یادم میاد چون هر روز توی مد رو کاغذ مینوشت بیا برات تعریف کنم چیشد و شروع میکرد به حرف زدن راجب اتفاقایی که افتاده 

اگر فراموشی بگیرم چه میکنه ؟

,کنم ,یه ,بگیرم ,فراموشی ,اگه ,فراموشی بگیرم ,چیکار میکنی ,تعریف کنم ,برات تعریف ,سعی میکنم ,بگیرم چیکار میکنی ,فراموشی بگیرم چیکار

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

amozesh یعقوب حیدری قرکانلو اموزش و دانلود کتاب ها آکس چوب همه چیز هست وبلاگ نامدار ژنراتور عشق، خیانت و سازش رازها و نکات زیبایی بسته طلایی نمونه سوالات آزمون راهنمایی رانندگی طراحی سایت با الو سایت (مهندس لطفی)